Zľava -8% na všetky naše modely!!

Akcia platí do 25.9.2019.

BETA – od 175 €/m²

Jednoduchý, no zároveň esteticky vyzerajúci plot Beta dodá vášmu domovu tú správnu iskru. Vďaka rôznym možnostiam komponentov, či už samotným tyčiam, alebo šiškám, každý plot vyzerá jedinične. Je len na vás, aké prevedie si vyberiete, vašim predstavám sa medzde nekladú.

 

 

Bránka a plotová výplň

Dvojkrídlová brána

Koľajnicová brána

Samonosná brána

FAREBNÉ PREVEDENIA

Vďaka piatim farebným prevedeniam bude váš plot jedinečný. Tieto farby sú v cene zostavy, stačí si len vybrať. V prípade výberu iného farebného prevedenia sa bude účtovať poplatok.

Čiernomodrá

RAL 5004

Jedľová zelená

RAL 6009

Antracitová sivá

RAL 7016

Štrková sivá

RAL 7032

Čierna

RAL 9005

Tento rok sme rozšírili náš sortiment produktov. Keďže vyrábame moderné ploty a brány na mieru, pripravili sme si pre vás akčné letné ponuky. Každý týždeň na vás čakajú iné zľavy. Ale poďme najprv k nášmu novému sortimentu plotov a brán. V našej ponuke plotov a brán nájdete základné typy, ktoré sa dajú kombinovať podľa vašich predstáv a potrieb. Každý jeden plot a brána sú robené na mieru.

 

MOŽNOSTI PREVEDENIA

B-1

B-2

B-3

B-4

REALIZÁCIE

 Informácie o akcii:  -8% na všetky naše modely!

  • Akcia platí do 25.9.2019
  • Pre uplatnenie zľavy -8% na ploty a brány  je potrebná ZÁVÄZNÁ OBJEDNÁVKA!
  • Neváhajte, vyberte si ten správny DIZAJN, pošlite nám miery a obratom vám pošleme nezáväznú kalkuláciu.
  • Hneď ako túto predbežnú kalkuláciu záväzne potvrdíte, je akcia platná a dohodneme si termín stretnutia na konkrétne ZAMERANIE plota či brány a PORADENSTVO na mieste ZADARMO!

Vyžiadajte si nezáväznú ponuku